
1 700 ₴
Опис товару:
Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO 300 це електронний пристрій, який забезпечує стабільність вихідної напруги при зміні амплітуди вхідної напруги в деякому діапазоні. Технологія Cross Zero (перехід через нуль) в даному стабілізаторі забезпечує надійність і довговічність роботи реле стабілізатора.
Область застосування:
Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO 300 призначений для захисту побутових приладів невеликої потужності -
газових котлів, телевізорів, ноутбуків. Також відмінно підійде для захисту малої кухонної техніки.
Технічні характеристики Вольт ECO 300:
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Основні | |
| Виробник | Вольт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 0.3 кВА |