

2 705,88 ₴
Опис
Релейний Стабілізатор напруги Luxeon SVR-2000
Стабілізатор LUXEON SVR-2000VA є якісним і надійним однофазний стабілізатор напруги релейного типу з аналоговим вольтметром вхідної і вихідної напруги. Має трансформатор середньої потужності. Контроль вхідної напруги здійснюється мікропроцесором, завдяки чому стало можливо більш точне і стабільне напруги на виході. Даний стабілізатор оснащений набором різного типу захистів мета яких-захистити вашу електромережу від стрибків напруги. При спрацьовуванні одного з захистів стабілізатор миттєво і самостійно відновить роботу. Компактні розміри і невелика вага дозволяють встановлювати стабілізатор в будь-яке зручне для вас місце. Всі силові контакти зроблені з срібла, запобігає налипання контактів і збільшує їх термін служби. У даного стабілізатора встановлена кнопка вимикаюча затримку перед включенням. У стабілізатора є зручна ручка для перенесення.
Область застосування:
Релейний стабілізатор призначений для захисту електротехніки від короткого замикання і стрибків напруги в мережі, що значно продовжує термін її служби. Стабілізатор ідеально підійде для електроприладів середньому споживанням електроенергії.
Переваги:
Особливості:
Технічні характеристики:
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Повна потужність | 1.4 кВА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вага | 6.1 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Стрілочний |