Переваги даної моделі:
Прилади цієї серії забезпечують підтримку віхідної напруги в діапазоні 205-235 В і підтримують оптимальні умови для роботи електроапаратури зі стандартними вимогами до якості струму.
Незважаючи на наявність примусового повітряного охолодження робочих вузлів, прилад має низький рівень шуму. Компактний металевий корпус захищений від корозії порошковим покриттям. Модель розрахована на тривалу безперервну експлуатацію в широкому температурному діапазоні, тому підходить для установки в неопалюваних приміщеннях. У комплект поставки входити кронштейн для настінного монтажу.
Прилад являє собою автоматичний регулятор напруги, розроблений на базі дев'ять ятиступеневого автотрансформатора з тиристорним керуванням. Для повної безпеки електропостачання модель оснащена незалежним автоматом струмового захисту, який розмикає ланцюг при короткому замиканні навіть при пошкодженні плати управління.
Всі поточні параметри відображаються на індикаторі, розміщеному на передній панелі. Надходить інформація про характеристики вхідної напруги безперервно, потім обробляється платою управління, завдяки чому забезпечується швидка реакція на критичні ситуації.
| Модель | Потужність | Струм холостого ходу |
Габарити (Г×Ш×В) |
Маса, кг |
|
кВА |
А |
мм |
кг |
|
|
NORMA 3500 |
3,5 | 0,3 | 175х365х290 | 14 |
|---|---|---|---|---|
|
NORMA 5000 |
5 | 0,4 | 175х365х290 | 15 |
|
NORMA 7500 |
7,5 | 0,45 | 195х405х305 | 20 |
|
NORMA 9000 |
9 | 0,5 | 195х405х305 | 21 |
|
NORMA 12000 |
12 | 0,7 | 240х380х460 | 32 |
|
NORMA 15000 |
15 | 0,75 | 240х380х460 | 34 |
|
NORMA 20000 |
20 | 0,9 | 240х380х540 | 36 |
| Режим роботи | — | Постійний |
| Кількість ступенів регулювання | — | 9 |
| Похибка віхідної напруги | ±% | 7 |
| Робочий діапазон вхідної напруги | В | 121÷259 |
| Робочий діапазон напруги віхідної | В | 205÷235 |
| Граничний діапазон напруги входної | В | 60÷267 |
| Час реакції на зміну напруги | мс | 10 |
| Година реакції на аварійну зміну напруги | мс | 20 |
| Температура спрацювання теплового захисту | °C | 105 |
| Робочий діапазон вхідної напруги | В | 161÷299 |
| Робочий діапазон напруги віхідної | В | 205÷235 |
| Граничний діапазон напруги входної | В | 60÷310 |
Стабілізатор не має гальванічної розв'язків язки між входом і виходом.
Стабілізатор забезпечує автоматичне відключення від мережі при перевищенні верхнього значення вхідної напруги граничного діапазону вхідних напруг, при зниженні напруги до робочого рівня відбувається автоматичне включення стабілізатора.
Стабілізатор забезпечує захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході, а також режим «транзит» в аварійній ситуації або в разі відсутності необхідності у стабілізації напруги.
Гарантія 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 15 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 34 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Навісний |