





16 040 ₴
Опис
РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН:
Оптимальна продуктивність -0,5 л/с(1,8 м3/год),
максимальна - 1л/с(3,6м3/год);
Лінійка насосів БЦПЕ 0.5 є флагманом продукції ТОВ "Промелектро-Харків". Всі насоси з номінальною витратою 1.8 м3/год здобули статус "народних", так як діапазон витрати є універсальним для наших широт, це дозволяє встановлювати насоси серії 0,5 до 75% свердловин , вибираючи лише варіант необхідного напору і необхідне для системи водопостачання тиск.
Висота підняття води з свердловини в 0.5 серії охоплює область застосування від 16 до 100 метрів.
Так , модели БЦПЭ 0.5-16 , БЦПЭ 0.5-25, БЦПЭ 0.5-32 зачастую применяют для подачи воды из подземных скважин, колодцев и открытых водоёмов, используемой для бытовых и технических целей, в том числе для полива приусадебных участков и огородов . Главное преимущество систем полива, в которые интегрированы наши насосы , это длительная бесперебойная работа и неизменные параметры при долговременной эксплуатации. Более того, при эксплуатации центробежного погружного насоса в скважине Вы не разрушаете её так как это делают более дешевые вибрационные насосы.
Моделі насосів від БЦПЕ 0.5-40 до БЦПЕ 0.5-100 найбільш надійні помічники в системах водопостачання приватних будинків. Інженерами заводу були створені моделі насосів з кроком висоти підйому який дозволяє задовольнити будь-який випадок в даному діапазоні , при цьому на кожній моделі встановлений свій унікальний електродвигун з найкращим ККД , що дозволяє максимально зменшити витрата споживаної електроенергії , збільшивши при цьому термін експлуатації насоса, що нас помітно відрізняє від конкурентів.
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ:
КОНСТРУКЦІЯ
БЦПЭ "Водолей" представляют собой многоступенчатые высоконапорные насосные агрегаты. Все насосы оснащены асинхронным однофазным электродвигателем, рассчитанным на рабочее напряжение 220В, частота сети 50Гц.
Всасывание воды происходит через фильтр, расположенный в средней части насоса.
Активное охлаждение электродвигателя происходит за счет протока перекачиваемой воды между обсадной трубой скважины и насосом.
Детали проточной части электронасоса изготовлены из коррозионностойких материалов: нержавеющей стали, латуни, пищевой пластмассы, что обеспечивает экологическую чистоту подаваемой воды.
Кожен насос має електричний кабель з електричною вилкою відповідної довжини, на якому закріплена конденсаторна приставка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 145 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 28.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 100 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |