


1 375 ₴
Автомобільний зарядний пристрій 12В-24В 10А, Вхідна робоча напруга, AC 100-240V, Захист від перевантаження та перезаряду, переплюсування, короткого замикання. При підключенні батареї автоматично визначає напругу батареї та переходить у режим 12V або 24V. Вихідна напруга залежить від батареї 12V або 24V, Точність вимірювання напруги ±0,3V, DC 14,8V/29,6V, Струм заряду батареї залежить від напруги 12V або 24V. Максимальний струм заряду можна встановити кнопкою на передній панелі. Усі виставлені значення запам'ятовуються. 12V:3А 5А 8А 10А, 24V: 2A 3A 4A 5A,Також знаходиться режим відновлення батареї. У приладі встановлено LCD дисплей, що відображає наступну інформацію Процент заряду батареї. Напруга на батареї. Струм заряду батареї. Температура у приладі. Також на дисплеї відображаються значки, підключеної батареї 12V або 24V. Зарядний пристрій автоматично вимикає заряд відповідно до вибраного режиму роботи. Пристрій має захист від зміни полярності батареї. Якщо батарея підключена неправильно на дисплеї загориться відповідна значок і лунають звуковий сигнал. У пристрій вбудований вентилятор, керований контролером.
Особливості і можливості:
захист від перезаряду батарей;
захист від перевантажень;
LED індикатор заряду;
простота і зручність в експлуатації;
міцний корпус.
Характеристики пристрою:
- Вхідна напруга 100-240 В, 50/60 Гц;
- Вихідна напруга - 14.8 / 29.6В;
- Максимальний струм заряду - до 10 А 12V;/ 5A 24V
- Рекомендована ємність акумуляторних батарей - до 150 А / год;
- Габарити - 180 х 900 х 60 мм;
- Вага - 0,6 кг;
- Гарантія - 24 місяці;
Пристрій для акумуляторних батарей підключається за допомогою клем типу "Крокодил".
Категорично забороняється заряджати літієву батарею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Маса | 0.6 кг |
| Вага | 0.6 |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 1224 В |
| Ємність акумулятора | 150 мА/рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характерність амперметра | Так |
| Величина вольтметра | Так |