




2 050 ₴
Однофазний релейний стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги Luxeon LDW1000 чорного або сірого кольору врятує Вашу техніку від перепадів напруги в побутовій електромережі.
Автоматичний стабілізатор напруги призначений для забезпечення якісного електроживлення та захисту електрообладнання від перепаду напруги.
Стабілізатор напруги Luxeon LDW1000 Потужність 600Вт. Вхідна напруга 110-260В, Алгоритм роботи «CROSS ZERO»- збільшує термін служби реле. Новий LED дисплей. Релейний тип.Можливість перевищення навантаження до 20% від номінальної потужності протягом 30 сек, Захист від короткого замикання, підвищеної і зниженої напруги, перешкод і імпульсів в мережі, перевантаження, перегріву. Настінне виконання.
Стабілізатор напруги володіє наступними особливостями:
автоматичний регулятор напруги;
захист від високої напруги, замикання і перевантаження;
захист від високовольтних імпульсів;
захист від перегріву;
мікропроцесорне управління;
євро розетка.
Стабілізатор напруги має наступні основні технічні характеристики:
| Гарантія: | 24 міс |
| Розмір пристрою: | 195х158х129 |
| Вага пристрою: | 3,3 кг |
| Точність стабілізації: | ± 6% |
| Вхідна напруга: | 140-260В 50Гц |
| Комплексний захист: | Є |
| Кількість ступенів стабілізації: | 8 |
| Максимальна потужність: |
600Вт |
| Тип стабілізації: | релейний |
| Тип корпусу: | настінний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Повна потужність | 0.6 кВА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 158 мм |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |