
2 600 ₴
Герметизована олив'яно-кислотна акумуляторна батарея (технологія AGM), використовується як джерело постійного струму в ДБЖ. Призначений для використання в закритих приміщеннях, з природною вентиляцією.
Постачається зарядженим, заповнений електролітом і готовий до використання. Забезпечений системою рекомбінації газу, клапанами для забезпечення випуску газу у разі перевищення внутрішнього тиску в акумуляторі вище, ніж допустимий.
Можуть встановлюватися на морському та річковому транспорті та мають сертифікати відповідності Реєстрація судноходства України, а також сертифікати відповідності УкрСЕПРО.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 19 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 19.2 кг |