





1 414,11 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики і опис
Блок живлення в перфорованому корпусі не має вологозахисту, а прилади зі ступенем вологозахисту IP20 прийнято встановлювати в приміщеннях відносно сухих не запилених. Тому його рекомендується використовувати в приміщеннях або в закритих конструкціях. Використовується для підключення світлодіодної стрічки, камер відеоспостереження, РК моніторів і т. д. Завдяки отворам на корпусі ці блоки краще відводять тепло.Максимальна потужність – 500 Вт, напруга – 12В, максимальний струм на виході – 42А, напруга живлення – AC 200-240В.
Основні:
| Виробник | LEDMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 42 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12в |
| Мінімальна вхідна напруга | 165в |
| Максимальна вхідна напруга | 265в |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| ККД, не менше | 90% |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Нове |
Габаритні розміри
Довжина 242 мм
Висота 65 мм
Ширина 125 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Основні | |
| Виробник | LEDMAX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 41.6 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перезавантаження | Так |
| Характерність амперметра | Ні |
| Величина вольтметра | Ні |