




3 900 ₴
Симісторний стабілізатор напруги Luxeon EDC-1000
Стабілізатор напруги Luxeon EDC-1000 - безшумний, довговічний (завдяки безконтактної технології) і надійний регулятор напруги з підвищеною швидкодією для захисту малопотужних офісних або домашніх приладів із сумарною потужністю навантаження до 700 Вт, при зниженому або завищеному напрузі живлення зовнішньої електромережі. Основною перевагою даної моделі є практично повна відсутність робочих шумів, що гарантує комфортну експлуатацію симісторних стабілізаторів Luxeon EDC-1000, у тому числі і в житлових приміщеннях. При майже безшумній роботі стабілізаторів напруги, побудованих на симісторах або тиристорах, їх ефективність не викликає жодних сумнівів. Стабілізатор EDC-1000 працює і при значних відхиленнях напруги від номінального (90-270 вольт), чим вигідно відрізняється від аналогічних приладів релейного або сервоприводного типів.
Рекомендуємо Вам вибрати симісторний регулятор LUXEON EDC-1000. Це чудовий прилад для забезпечення стійкої і безпечної роботи електроприладів при перепадах напруги в електромережах. Вдала конструкція приладу і практично відсутність шумів при роботі, робить його експлуатацію комфортною для користувача. Наявність мережного фільтра і автоматичного відсікача гарантує найбільш повний захист підключеного до нього техніки. Захист від короткого замикання, завищеної і заниженої напруги сприяють тривалій і стійкій роботі приладу. Завдяки симісторний увазі стабілізації напруги прилад дозволено використовувати навіть при відхиленні від номінальної напруги.
Область застосування:
Стабілізатор застосовується для захисту електроприладів від перепадів напруги, а також високовольтних імпульсів в електромережі. Призначений для застосування в побутових умовах.
Особливості і можливості:
Технічні характеристики :
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 4.5 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |