


від 29 700 ₴
Опис Ціна уточнюється
Прилад призначений для автоматичної стабілізації напруги і підходить для промислового та побутового використання в безперервному режимі експлуатації. Він розрахований на підключення до стандартної однофазної електромережі.
Перевагами цієї моделі є:
Прилад з точністю стабілізації 4.5 % відноситься до найбільш затребуваною продукції, яка забезпечує необхідні параметри струму при відсутності підвищених вимог. Він розрахований на широкий температурний діапазон та цілодобову експлуатацію з безперервним вимірюванням параметрів вхідного струму.
Гарантійний термін виробника становить 10 років..
Прилад розроблений на базі автотрансформатора з 16 ступенями стабілізації напруги в робочому діапазоні 116-285 В. Він забезпечує автоматичне регулювання характеристик струму і оснащений індикатором, на якому відображаються поточні параметри.
Стабілізатори напруги INFINITY мають незалежну захист від короткого замикання, яка спрацьовує навіть при роботі в аварійному режимі «Транзит». В нормальному функціональному режимі обробка вхідної інформації і керування силовими ключами здійснюється платою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 115 В |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 55 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Повна потужність | 12 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 25 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |