

4 720 ₴
Технічні характеристики Luxeon UPS-500WS:
Luxeon UPS-500WS – джерело безперебійного живлення, призначений для автономної роботи електроприладів при відсутності струму і для захисту від перепадів напруги. Пристрій має вбудований стабілізатор напруги і має захист від перезаряду і повного розряду, а так-же перевантаження і короткого замикання. В якості елементів живлення UPS-500WS застосовують зовнішній акумулятор ємністю до 400 А/ч. Зарядка батарей відбувається автоматично при підключенні до мережі, вбудований зарядний пристрій. Стан роботи Luxeon UPS-500WS відображається на дисплеї, розташованому на передній панелі, також має звукове сповіщення, яке при необхідності можна вимкнути.
Luxeon UPS-500WS ідеально підійде для забезпечення безперебійним живленням приладів з підвищеними вимогами до якості напруги. У ББЖ Luxeon UPS-500WS застосовуються акумулятори на 12 Вольт (купується окремо). Завдяки зовнішньому підключення акумуляторної батареї, користувачеві надається можливість вибрати підходящу ємність батареї, для забезпечення необхідної тривалості автономної роботи обладнання приєднаного до ДБЖ. Виробником рекомендується використання гелевих та мультигелевых (AGM) акумуляторних батарей.
Головне призначення джерела безперебійного живлення серії Luxeon UPS-500WS – резервне електроживлення газових котлів, різних електроінструментів, автоматичних ролет, комп'ютерної та домашньої техніки, споживана потужність яких не перевищує 300Вт. Впровадження передових електричних компонентів дозволило надати компактність приладу. Абсолютна автономність роботи гарантується допомогою мікропроцесорного управління. Поточні характеристики роботи приладу (ступінь навантаження на ДБЖ, напруга на виході, стан зовнішнього заряду акумулятора) відображені на стильному цифровому екрані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Струм заряду | 12 А |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Гелеві, мультигелевые (AGM) |