

38 500 ₴
При использовании стабилизаторов напряжения «Оптимум» удается обеспечить:
| Модель | Потужність | Струм холостого ходу |
Габарити (Г×Ш×В) |
Маса, кг |
|
кВА |
А |
мм |
кг |
|
|
OPTIMUM+ 5000 |
5 | 0,4 | 185×305×375 | 15 |
|---|---|---|---|---|
|
OPTIMUM+ 7500 |
7,5 | 0,45 | 210×330×420 | 20 |
|
OPTIMUM+ 9000 |
9 | 0,5 | 210×330×420 | 21 |
|
OPTIMUM+ 12000 |
12 | 0,7 | 220х340х415 | 25 |
|
OPTIMUM+ 15000 |
15 | 0,75 | 240×380×460 | 34 |
|
OPTIMUM+ 20000 |
20 | 0,9 | 240×380×540 | 36 |
| Режим роботи | — | Постійний |
| Кількість ступенів регулювання | — | 12 |
| Похибка вихідної напруги | ±% | 4.5 |
| Робочий діапазон вхідної напруги | В | 125÷253 |
| Робочий діапазон вихідної напруги | В | 210÷230 |
| Граничний діапазон входної напруги | В | 60÷268 |
| Час реакції на зміну напруги | мс | 20 |
| Час реакції на аварійну зміну напруги | мс | 20 |
| Температура спрацювання теплового захисту | °C | 105 |
| Робочий діапазон вхідної напруги | В | 95÷219 |
| Робочий діапазон вихідної напруги | В | 210÷230 |
| Граничний діапазон входної напруги | В | 60÷231 |
| Робочий діапазон вхідної напруги | В | 167÷299 |
| Робочий діапазон вихідної напруги | В | 210÷230 |
| Граничний діапазон входної напруги | В | 60÷310 |
Стабілізатор не має гальванічної розв’язки між входом і виходом.
Стабілізатор забезпечує автоматичне відключення від мережі при перевищенні верхнього значення вхідної напруги граничного діапазону вхідних напруг, при зниженні напруги нижче робочого рівня відбувається автоматичне включення стабілізатора.
Стабілізатор забезпечує захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході, а також режим «транзит» в аварійній ситуації або в разі відсутності необхідності в стабілізації напруги.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Основні | |
| Виробник | Укртехнологія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 125 В |
| Максимальна вхідна напруга | 253 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 20 кВА |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 5 % |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 105 |