




3 100 ₴
Опис:
Однофазний релейний стабілізатор напруги LDR-2500
LDR-2500 - це релейний стабілізатор напруги, підійде для газового або твердопаливного котла, телевізора, роутера, тв-тюнера, холодильника, морозильної камери, кондиціонера або іншої техніки потужністю не більше 1750Вт. Прилад оснащений цифровим дисплеєм, який показує вхідну та вихідну напругу. Стабілізатор використовує 8 ступенів регулювання напруги, що дозволило розширити діапазон вхідної напруги до 135-265В. Похибка стабілізатора – 6%, оптимальна для використання з побутовими приладами.
Абсолютно нова електроніка та алгоритм роботи «CROSS ZERO» - збільшує термін служби реле. Новий LED барвистий дисплей." 2500VA При зниженій напрузі - потужність: 1750Вт, 135~265V, Точність 6%, релейний тип, тородоїальний трансформатор, захист від короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги, цифровий індикатор вхідної євровилка, дві універсальні розетки із заземленням, залізний корпус
Стабілізатор напруги має такі особливості:
Стабілізатор напруги має такі основні технічні характеристики:
Гарантія: 24 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.75 кВт |
| Повна потужність | 2.5 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 40 мс |
| Максимальний час стабілізації | 40 мс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 204 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |