



5 600 ₴
Опис:
Luxeon LDR-3000VA стабілізатор напруги
Стабілізатори напруги серії LDR оснащені найновішим контролером. Завдяки цьому, в них сучасний інформативний дисплей, що відображає всі показники роботи пристрою. Захист навантаження поєднується з поліпшеним захистом від перевантаження і внутрішнім контролем роботи пристрою. Більш того, збільшено кількість ступенів до 8 і діапазон робочої напруги серії LDR розширено до меж 135-275В. Завдяки настільки широкому набору достоїнств цих стабілізаторів напруги вони завоювали заслужену популярність.
Стабілізатори напруги серії LDR забезпечують нормалізацію вхідної напруги в діапазоні від 135В до 270В до рівня, відповідного ГОСТ. Моделі серії LDR (релейного типу) забезпечують точність регулювання вихідної напруги в 220 В ± 6%. Діапазон потужностей стабілізаторів напруги серії LDR - від 500ВА до 3кВА. Вони здатні захистити від коливань напруги як малі, так і великі побутові пристрої - телевізори, холодильники, кухонні комбайни, холодильники і пральні машини.
Стабілізатор LUXEON LDR-3000VA є якісним і надійним однофазним стабілізатором напруги релейного типу з цифровим вольтметром вхідної та вихідної напруги. Має трансформатор середньої потужності. Контроль вхідної напруги здійснюється мікропроцесором, завдяки чому стало можливе більш точне і стабільне відображення напруги на виході. Даний стабілізатор оснащений набором різного типу захистів, мета яких захистити вашу електромережу від стрибків напруги. При спрацьовуванні одного із захистів стабілізатор миттєво і самостійно відновить роботу. Компактні розміри і невелика вага дозволяють встановлювати стабілізатор в будь-яке зручне для вас місце. Всі силові контакти зроблені з срібла, що запобігає злипанню контактів і збільшує їх термін служби.
Область застосування
Релейний стабілізатор призначений для захисту електротехніки від короткого замикання і стрибків напруги в мережі, що значно подовжує термін її служби. Стабілізатор ідеально підійде для великих побутових пристроїв – телевізори, кухонні комбайни, холодильники та пральні машини.
Особливості
Технічні харктеристики

Гарантія: 24 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 24 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 40 мс |
| Максимальний час стабілізації | 40 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вага | 10.8 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |