





8 500 ₴
Опис
РАБОЧИЙ ДИАПАЗОН:
Оптимальна продуктивність —0,5 л/с(1,8 м3/ч),
максимальна — 1л/с(3,6м3/ч);
Лінійка насосів БЦПЭ 0.5 є флагманом продукції ТОВ "Промелектро-Харків". Всі насоси з номінальною витратою 1.8 м3/год здобули статус "народных", оскільки діапазон витрати є універсальним для наших широт, це дає змогу встановлювати насосы серії 0,5 у 75% свердловин, вибираючи лише варіант необхідного напору та необхідний для системи водопостачання тиск.
Висота підняття води зі свердловини 0.5 серії охоплює сфера застосування від 16 до 100 метрів.
Так, моделі БЦПЭ 0.5-16 , БЦПЭ 0.5-25, БЦПЭ 0.5-32 часто застосовують для подавання води з підземних свердловин, колодязів і відкритих водойм, використовуваної для побутових і технічних цілей, зокрема для поливу присадибних ділянок і городів. Головна перевага систем поливання, у які інтегровані наші насоси, це тривала безперебійна робота і незмінні параметри під час довготривалої експлуатації. Крім того, під час експлуатації відцентрового заглибного насоса в свердловині Ви не руйнуєте її, позаяк це роблять дешевші вібраційні насоси.
Модели насосов от БЦПЭ 0.5-40 до БЦПЭ 0.5-100 найнадійніші помічники в системах водопостачання приватних будинків. Інженерами заводу були створені моделі насосів з кроком висоти підіймання, який дає змогу задовольнити будь-який випадок у цьому діапазоні, водночас на кожній моделі встановлений свій унікальний електродвигун із найкращим ККД, що дає змогу максимально зменшити витрату споживаної електроенергії, збільшивши водночас термін експлуатації насоса, що нас помітно відрізняє від конкурентів.
ОГЛЯДНІ ПЛАСТІВЦІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ:
КОНСТРУКЦИЯ
БЦПЕ "Водола" являють собою багатоступеневі високонапірні насосні агрегати. Всі насоси обладнані асинхронним однофазним електродвигуном, призначеним для робочої напруги 220 В, частота мережі 50 Гц.
Всмоктування води відбувається через фільтр, розташований у середній частині насоса.
Активне охолодження електродвигуна відбувається завдяки протоку води, що перекачується між обсадною трубою свердловини та насосом.
Деталі проточної частини електронасоса виготовлені з корозійностійких матеріалів: неіржавкої сталі, латуні, харчової пластмаси, що забезпечує екологічну чистоту води, що подається.
Кожен заглибний насос має електричний кабель з електричною вилкою відповідної довжини, на якому закріплена конденсаторна приставка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 71 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 15.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 32 м |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |