


14 800 ₴
Акумуляторна батарея LUXEON LX12-150MG 150Ah
Luxeon LX12-150MG ― мультигиелевая герметична акумуляторна батарея великої ємності з тривалим терміном служби. Застосовується в системах безперебійного живлення, блоки живлення систем охоронно-пожежних сигналізацій та ін..
AGM-батареї ― герметичні, не обслуговуються, не вимагають вентильованого приміщення для установки. Ці батареї прекрасно працюють в буферному режимі, тобто в режимі підзарядки. У такому режимі служать до 10-12 років (в циклічному режимі термін служби скорочується). AGM-батареї використовуються в основному для аварійного завершення робіт, а не для живлення навантаження в постійному режимі. Термін служби і вартість таких батарей менше, ніж у гелієвих.
Область застосування акумуляторної батареї Luxeon LX 12-150МG:
Технічні характеристики акумуляторної батареї Luxeon LX 12-150МG:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 37 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 483 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 43.5 кг |