



10 300 ₴
Увага: Можливе постачання за безготівковим розрахунком з ПДВ
Ви
робник Wilo НімеччинаТип
Циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням.
Застосування
Системи опалення, системи кондиціонування, закриті контури охолодження,промислові циркуляційні системи.
Технічні характеристики
Режими роботи
Обсяг постачання:
Купуючи циркуляційні насоси марки Wilo у нашій компанії, ви отримуєте не тільки оригінальну, якісну продукцію, але і хороші знижки і лояльні умови поставки від наших менеджерів, звернувшись по одному з номерів телефонів, вказаними на сайті.
Різьбові з'єднання купуються додатково.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wilo |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 7.5 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 205 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -20 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 130 град. |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 104 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |