

5 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Повна потужність | 0.25 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |