


51 612 ₴
Сталевий шахтний котел тривалого горіння серії ECO LONG BURNING це серія універсальних котлів шахтного типу призначених для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Котли призначені для роботи на багатьох видах твердого палива таких як: газовий або буре вугілля, дрова, паливні брикети, а також при додатковій комплектації автоматизованої пелетної пальником можуть працювати на різній пеллете.
Конструкція котлів забезпечує спалювання сухого твердого палива при високих температурах з низьким коефіцієнтом розбавлення повітрям з дожигом піролізних газів.
Переваги:
- Можливість роботи на різних видах твердого палива: паливні брикети
(основне паливо), сухі дрова, вугілля марки ДГ, пелет (при додатковій установці автоматичного пелетної пальника.
- Високоефективний триходовий теплообмінник
- Високий ККД, не менше 83%
- Чавунні колосники
- Пристрій холодного пуску (з приводом)
- Низька емісія шкідливих речовин у продуктах згоряння за рахунок додаткової
подачі вторинного повітря і керамічної футеровки
- Не вимагає підключення до електроживлення
- Якісне порошкове фарбування
- Зручна чистка та обслуговування
- Додатково можуть комплектуватися автоматичною пелетної пальником
факельного типу
| Найменування параметра | КТШ-32 | |
|---|---|---|
| Номінальна потужність при використанні дров (вологість не більше 25%) +\-10% | кВт | 30 |
| Коефіцієнт корисної дії, не менше | ||
| - паливний брикет (вологість не більше 10%) | % | 88 |
| - дрова (вологість не більше 25%) | 80 | |
| Витрата палива | ||
| - паливний брикет (вологість не більше 10%) | кг/год | 8,1 |
| - дрова (вологість не більше 25%) | 11,6 | |
| Робочий тиск | бар | 2 |
| Максимальна температура води, не більше | проЗ | 90 |
| Розмір завантажувального вікна | мм | 410х300 |
| Розмір патрубка | мм | ∅178 |
| Об'єм топки | л | 110 |
| Тривалість робочого циклу залежно від калорійності використовуваного палива | год | 6-20 |
| Габаритні розміри топки, не більше | ||
| - довжина | мм | 300 |
| - ширина | 410 | |
| - висота | 800 | |
| Габаритні розміри котла, не більше | ||
| -довжина | мм | 1380 |
| -ширина | 725 | |
| -висота | 1120 | |
| Маса, не більше | кг | 350 |
|
Об'єм води в котлі |
л | 130 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит |
| Коефіцієнт корисної дії | 88 % |
| Витрата твердого палива | 8.1 кг/год |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 110 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 350 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм води в котлі | 130 л |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Глибина | 1380 мм |
| Діаметр димоходу | 178 мм |