




16 370 ₴
Опис:
Електричний котел серії МІНІ з насосом є надійним опалювальним апаратом. При своїх компактних розмірах має широкий діапазон потужностей. У цій моделі відсутня складна автоматика, що значно спрощує як експлуатацію котла, так і його обслуговування. Можливість роботи у відкритих та закритих системах опалення.
Особливості:
Комплектація:
Загальні технічні характеристики, вартість:
|
Споживана потужність, кВт |
3 |
4,5 |
6 |
9 |
12 |
15 |
18 |
24 |
30 |
|
Напруга живлення, В |
220 |
220 / 380 |
220 / 380 |
380 |
380 |
380 |
380 |
380 |
380 |
|
Кількість ступенів |
1 |
2/3 |
2/3 |
3 |
3 |
3 |
2 |
2 |
2 |
|
ККД, %, не менше |
95 |
95 |
95 |
95 |
95 |
95 |
95 |
95 |
95 |
|
Висота, мм, не більше |
510 |
635 |
635 |
790 |
790 |
790 |
790 |
790 |
790 |
|
Глибина , мм, не більше |
105 |
120 |
120 |
120 |
120 |
120 |
120 |
120 |
120 |
|
Ширина , мм, не більше |
190 |
220 |
220 |
220 |
220 |
220 |
355 |
355 |
355 |
|
Патрубки, дюйм |
3/4 |
3/4 / 1 |
3/4 / 1 |
3/4 |
3/4 |
3/4 |
3/4 |
3/4 |
3/4 |
|
Маса, кг, не більше |
5 |
16 |
16 |
16 |
16 |
16 |
21 |
21 |
21 |
|
Наявність насоса |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
|
Вартість з насосом, грн |
5700 |
5700 |
5820 |
6000 |
6240 |
6480 |
6720 |
6990 |
|
|
Вартість без насоса, грн |
2100 |
3570 |
3690 |
3810 |
3930 |
4050 |
4350 |
4620 |
5100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплотехніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |