

1 700 ₴
Опис товару:
Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO 600 це електронний пристрій, який забезпечує стабільність вихідної напруги при зміні амплітуди вхідної напруги в деякому діапазоні. Технологія Cross Zero (перехід через нуль) в даному стабілізаторі забезпечує надійність і довговічність роботи реле стабілізатора.
Область застосування:
Технічні характеристики
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вольт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 600 |