
4 700 ₴
Акумуляторна батарея LUXEON LX12-80MG 80Ah
Luxeon LX12-80MG — мультигелева герметична акумуляторна батарея великої ємності з тривалим терміном експлуатації. Застосовується в системах безперебійного живлення, блоках живлення систем охоронно-пожежних сигналізацій та ін.
AGM-батареї — герметичні, не обслуговуються, не вимагають вентильованого приміщення для встановлення. Ці батареї прекрасно працюють у буферному режимі, тобто в режимі підзаряджання. У такому режимі слугують до 10-12 років (у циклічному режимі термін експлуатації скорочується). AGM-батареї використовуються переважно для аварійного завершення робіт, а не для живлення навантаження в постійному режимі. Термін експлуатації та вартість у таких батарейах менш ніж у гелієвих.
Сфера застосування акумуляторної батареї Luxeon LX 12-80МG:
Технічні характеристики акумуляторної батареї Luxeon LX 12-80МG:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 373 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага | 22.7 кг |