
від 1 400 ₴
Опис
Стабілізатор напруги LUXEON LDS-1500VA SERVO – апарат, що надає захист електроприладів від перепадів напруги в мережі, запобігаючи їх поломку. LUXEON LDS-1500VA має розширений дисплей режимів роботи - затримка, нормальна робота, захист, вихідна напруга, вхідна напруга, навантаження (у відсотковому співвідношенні), підвищена напруга, знижена напруга, перевантаження, перегрів. При автоматичному відключенні пристрій відновлює подачу напруги через 5 або 255 секунд. Відрізняється високою точністю вихідної напруги– 220 +/- 3% Вольт.
Стабілізатор напруги LUXEON LDS-1500VA SERVO головним чином призначений для використання у квартирі, приватному будинку або на дачі. Потужність вихідної напруги становить 1050 Вт, тому апарат орієнтований на підключення декількох електроприладів середньої потужності.
Особливості:
Характеристики
Ми є офіційним дилером торгової марки luxeon в Україні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 204 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1.05 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 260 В |
| Максимальна вхідна напруга | 140 В |
| Тип стабілізатора | Електромеханічний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |