

1 600 ₴
Однофазний релейний стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги Luxeon AVR 500VA чорного або білого кольору врятує Вашу техніку (газові опалювальні котли) від перепадів напруги в побутовій електромережі.
Автоматичний стабілізатор напруги.Стабілізатор напруги призначений для забезпечення якісного електроживлення та захисту електрообладнання від перепаду напруги. Стабілізатор напруги також захистить Вашу техніку від різного роду перешкод, перевантажень і коротких замикань.
Стабілізатор напруги Luxeon AVR 500VA потужністю 350 Вт має шість ступенів перемикання. Діапазон кореляції напруги, які корелює стабілізатор від 140 до 260 Вольт, при цьому без спотворення синусоїди — 220±7-10%.
Стабілізатора напруги володіє наступними особливостями:
автоматичний регулятор напруги;
захист від високої напруги, замикання і перевантаження;
захист від високовольтних імпульсів,
захист від перегріву;
плавкий запобіжник;
аналогове управління;
вбудований мережевий фільтр перешкод;
автоматичний відсікач напруги (захисне відключення навантаження при перевищенні вихідної напруги понад 260 В);
євро розетка.
Стабілізатора напруги має наступні основні технічні характеристики:
мощность: 500ВА;
номинальная мощность: 350Вт;
рабочий диапазон входного напряжения: 140-260 В;
напряжение на выходе (синусоида): 220 +– 7-10%;
частота: 50/60 Гц;
время задержки включения: 6 сек;
тип трансформатора: квадратный;
двойной стрелочный индикатор входного и выходного напряжения.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Повна потужність | 0.35 кВА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |