

1 500 ₴
Опис:
Стабілізатор напруги SD-500 - це відмінний і економний вибір для домашньої опалювальної техніки(газового або твердопаливного котла), або будь-якої іншої техніки потужністю не більш 350Вт.
Стабілізатор здатний забезпечити підключаємі прилади нормалізованою напругою 220±6%, володіє широким діапазоном вхідних напруг і всіма необхідними видами захисту(від короткого замикання, від перегріву, від перевантаження, підвищеної і зниженої напруги та високовольтних імпульсів). На даний прилад передбачена дворічна гарантія!
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 0.5 кВА |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |