

6 150 ₴
Стабілізатор напруги LUXEON FDR-5000 є прекрасним вибором для тих, кому потрібна надійна захист від короткого замикання, підвищеної і зниженої напруги, а також прилад забезпечує ефективний захист від імпульсних перешкод і перевантаження. LUXEON FDR-5000 має цифровий індикатор вхідної і вихідної напруги, автоматичний відсікач напруги, термозахист, металевий корпус. Покращена система мікропроцесорного управління сприяє більш ефективній і злагодженій роботі.
Регулятор LUXEON FDR-5000VA вважається високоякісним і надійним однофазний стабілізатор напруги релейного типу з цифровим вольтметром вхідної і вихідної напруги. Контроль вхідної напруги виконується мікропроцесором, завдяки чому стало найбільш чітке і стабільне напруги на виході. Цей регулятор обладнаний комплектом різного виду захистів мета яких-захистити вашу електромережу від стрибків напруги. При спрацьовуванні одного з захистів регулятор миттєво автоматично відновить нормальну роботу в мережі. Малогабаритні розміри і невелика вага дозволяють ставити стабілізатор в будь-яке зручне для вас місце. Всі силові контакти виготовлені з срібла, що запобігає налипанню контактів і збільшує їх термін служби. У наданого стабілізатора встановлена клавіша регулююча час затримки перед підключенням 6 і 120 секунд. Навантаження у даного стабілізатора підключається за допомогою відвідних клем, а ще встановлена розетка для швидкого включення різних пристроїв. У стабілізаторі знаходяться регулятор верхнього і нижнього рівня напруги, при якому відбудеться аварійне відключення стабілізатора. Даний стабілізатор допоможе вам самостійно встановити відповідний вам поріг чутливості стабілізатора до зниженого і підвищеного напруження. У стабілізатора є 2 комфортні ручки для його транспортування.
Релейний стабілізатор призначений для захисту електротехніки від короткого замикання і стрибків напруги в мережі, що значно продовжує термін її служби. Стабілізатор ідеально підійде для електроприладів з великим споживанням електроенергії. Може живити невеликий будинок або квартиру.
|
Повна потужність |
5000 Вт |
|
Потужність при зниженій напрузі |
3500 Вт |
|
Тип стабілізації (кількість ступенів перемикання) |
Релейний (6) |
|
Робочий діапазон вхідних напруг |
140-260 В |
|
Вихідна напруга при Uвх. (140-260В) |
220 В ± 10% |
|
Вихідна напруга при Uвх. (160-250В) |
220 В ± 7% |
|
Запобіжник |
термо |
| Час реакції | 0,04 |
| Індикація | Вхідна і вихідна напруга |
| Підключення до мережі | клемні |
|
Розетка з заземленням |
1 шт |
| Робоча температура | 0-40 град. цельсія |
|
Габаритні розміри (Ш × В × Д) |
220х265х370 мм |
|
Вага |
15,5 кг |
| Область застосування | Насос,кондиціонер, пральна машина та інша побутова техніка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 5 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |