

4 842,11 ₴
Доставка по Україні, в наявності
Потужність, кВА 10(7000 Вт)
Діапазон стабілізації, В: 140-270.
Точність стабілізації, %: ±6
вихідна Напруга: 220 В
Стабілізатор напруги LUXEON серії WDR-10000 відмінний вибір для захисту від перевантаження, короткого замикання, підвищеної і зниженої напруги, коливань напруги в мережі. LUXEON WDR-10000 оснащений цифровим індикатором вхідної і вихідної напруги, тороидальним трансформатором, залізним корпусом і для більш зручного використання оснащений настінним кріпленням. Для більш якісної та ефективної роботи дана модель має мікропроцесорне управління. Для вибору оптимальної потужності випускається в чотирьох можливих модифікаціях WDR-5000, WDR-8000, WDR-10000 і WDR-12000
Гарантія на стабілізатори напруги становить 2 роки, забезпечується мережею гарантійних сервісів, які знаходяться в кожному обласному центрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 24.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Тип монтажу | Навісний |