

5 125 ₴
Технічні характеристики Luxeon UPS-500L:
Область застосування:
Докладний опис:
ББЖ Luxeon UPS 500L – пристрою, який позбавить від безлічі проблем. Джерело живлення ББЖ Luxeon UPS 500L – ідеальне рішення для захисту обладнання від стрибків напруги в електромережі, раптових відключень подачі електроживлення, перевантажень, перегрівів, коротких замикань.UPS-500L найкращим чином підійде для забезпечення безперебійної подачі електричного струму до приладів із завищеними вимогами до якості вхідного напруги. Акумуляторна батарея, що використовується в ББЖ Luxeon UPS-500L – 12 Вольт (купується окремо). Завдяки зовнішньому підключенню акумуляторної батареї, користувачеві надається можливість вибрати ємність батареї, що забезпечує необхідну тривалість функціонування обладнання приєднаного до ДБЖ. Рекомендація виробника: використання гелевих та мультигелевий (AGM) акумуляторних батарей.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 12 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Час перемикання | 5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Гелеві, мультигелевые (AGM) |