


5 600 ₴
Luxeon UPS-500ZR
Потужність 300, Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо), Вхідна напруга 145-275 Вольт. LCD Дисплей. Автоматична зарядка батареї до 10А, пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї, мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги, холодний старт, захист від короткого замикання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Технічні характеристики:
Область застосування:
Докладний опис:
Безперебійний блок живлення Luxeon UPS-500ZR це автоматичний пристрій, що використовується для забезпечення резервного живлення підключеного обладнання. Принцип роботи можна описати так: до ДБЖ підключається зовнішній акумулятор 12В, вилка ДБЖ включається в розетку мережі, а в розетку дбж включаємо електроприлад, який будемо живити. При роботі від мережі Luxeon UPS-500ZR буде працювати як стабілізатор напруги в діапазоні 145-270 В, при відключені живлення мережі або виходу напруги за межі діапазону стабілізації Люксеон UPS-500ZR переключиться в режим інвертора, буде живити підключене обладнання від акумулятора, причому на виході в нього буде напруга 220 В, 50 Гц синусоїдальної форми. При відновленні живильної мережі 220В він знову перейде в режим роботи в якості стабілізатора і автоматично підзарядить акумуляторну батарею.
Гарантія виробника 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 6 кг |