
380 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Опис
Акумулятор сигналізації VIMAR B7.5-12
Необслуговуваний олив'яно-кислотний акумулятор (VRLA) 12 В 7.5 А·год
Особливості:
• Повністю герметична конструкція;
• Немає виділення шкідливих газів;
• Низький внутрішній опір;
• Чудові характеристики під час розряджання високими струмами;
• Немає обмежень під час транспортування;
• Низький рівень саморозряджання, втрата ємності менш ніж 3% на місяць;
• Оптимізовані для роботи в циклічному режимі;
• Експлуатація в будь-якому положенні;
• Підвищена енерговіддача;
• Оптимальне рішення для джерел безперебійного живлення.
Параметры:
Напруга: 12 В. Ємність: 7,5 А·год за 20 год-розряджання до U-1,75В/Ел. банки за 25 °C. Вага: 1.88кг. Максимальний струм розряду: 112,5А(5сек). Діапазон робочих температур: Розряд: -15С..+60С, Заряд :0С..+50С, Зберігання: -15С.+60С. Напруга підзаряджання: 13,6-13,8 В/за 25 °C. Максимальний струм заряду: 2,25 А. Мінімальний струм заряду: 3% від ємності акумулятора. U (заряджання) у разі циклічного режиму: 14,4-15 В/за 25 °C. Розряд під час зберігання: Термін зберігання до 6 місяців за повного заряду за 25 °C. Саморозряд менш ніж 3% на місяць за 25 °C.
Будь ласка, зарядіть батарею перед використанням.
Термін експлуатації акумуляторної батареї безпосередньо залежить від кількості циклів заряджання та розряджання, глибини розряду, температури та напруги заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 7.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 1.88 кг |