

3 210 ₴
Опис
Автоматичний стабілізатор напруги АСН-300Н виробництва львівського ПП "ЛВТ" має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу. Пристрій оснащений тепловим захистом і захистом від перевантаження.
Область застосування: АСН-300Н призначений в першу чергу для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп'ютерів та інших електроприладів включаючи пристрої містять (асинхронні двигуни)з потужністю споживання до 300 Вт. (пускового до 900 Вт)
Технічні характеристики:
Допустиме тривале напруга 430 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх) В 130-280
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх=145...280 В 220±14 В
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх=130...145 В 190-206 В
Форма вихідної напруги синусоїдальна
Час відключення навантаження при Uвх > 280 В, не більше 0,04 с
Час відключення при високовольтному імпульсі в мережі, не більше 0,01 с
Час спрацьовування захисту при навантаженні > 300 Вт 3 с
Час спрацьовування захисту при навантаженні > 900 Вт 1 с
Час включення після аварії в мережі 5 с
Температура спрацьовування теплового захисту 105 ºС
Похибка індикації вхідної і вихідної напруги АСН-300С ±1%
Потужність навантаження АСН-300 постійна 300 Вт
Потужність навантаження АСН-300 короткочасна 900 Вт
Маса 2.3 кг
Колір корпусу сірий металік
Габаритні розміри 125х80х192 (мм)
Додаткова інформація:
Всі стабілізатори АСН мають якісний тороідальний трансформатор, мікропроцесорне управління і систему самодіагностики. Використовуючи 4 реле і систему управління матричного типу, забезпечується 8 ступенів регулювання вихідної напруги. АСН мають цифровий індикатор вхідної напруги мережі, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу.
Пристрої оснащені 5 видами захисту: тепловим захистом і захистом від перевантаження, від перепадів напруги, від високовольтних імпульсів, від короткого замикання.
Гарантія ― 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Повна потужність | 0.25 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |