
8 500 ₴
Luxeon UPS-1200ZR
Потужність 800, Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо), Вхідна напруга 145-275 Вольт. LCD Дисплей. Автоматична зарядка батареї до 10А, пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї, мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги, холодний старт, захист від короткого замикання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Технічні характеристики:
Область застосування:
Докладний опис:
Безперебійний блок живлення Luxeon UPS-1200ZR це автоматичний пристрій, що використовується для забезпечення резервного живлення підключеного обладнання. Принцип роботи можна описати так: до ДБЖ підключається зовнішній акумулятор 12В, вилка ДБЖ включається в розетку мережі, а в розетку дбж включаємо електроприлад, який будемо живити. При роботі від мережі Luxeon UPS-1200ZR буде працювати як стабілізатор напруги в діапазоні 145-270 В, при відключені живлення мережі або виходу напруги за межі діапазону стабілізації Люксеон UPS-1200ZR переключиться в режим інвертора, буде живити підключене обладнання від акумулятора, причому на виході в нього буде напруга 220 В, 50 Гц синусоїдальної форми. При відновленні живильної мережі 220В він знову перейде в режим роботи в якості стабілізатора і автоматично підзарядить акумуляторну батарею.
Гарантія виробника 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Гелеві, мультигелевые (AGM) |
| Захист від перезавантаження | Так |