
2 150 ₴
Luxeon UPS-500ZY – пристосування, що забезпечує безперебійне живлення цілого ряду пристроїв домашньої та комп'ютерної техніки, а тек ж опалювальних котлів. У моделі застосовується підключається зовнішня батарея з максимальною ємністю до 200 А / год, для забезпечення довготривалої самостійної роботи. Luxeon UPS-500ZY має вбудований регулятор напруги, що дає правильну синусоїду при скачках напруги. Зарядка акумулятора проводиться автоматично, а максимальна функціональна потужність ДБЖ становить 300Вт. Luxeon UPS-500ZY забезпечений захистом від високої напруги і володіє рядом світлодіодних індикаторів, доступно відображають стан приладу і режим роботи.
ДБЖ UPS-500ZY використовується для забезпечення безперебійним живленням найбільш важливих енергозалежних приладів. Акумуляторна батарея 12В підключається окремо і не входить в комплект поставки ДБЖ. Рекомендовано підключення герметичних необслуговуваних батарей ємністю до 200 А / год, хоча дозволяється підключення і свинцево-кислотних (авто). UPS серії ZY - лінійно-інтерактивного виду (є інтегрований стабілізатор напруги). На виході джерело безперебійного живлення дає правильну синусоїду, що дозволяє застосовувати цю модель ДБЖ для котлів опалення, насосів, електродвигунів. Например, при зникненні живлення міської електромережі, UPS-500ZY у наборі з акумуляторною батареєю на 65 А / год забезпечить роботу звичайного газового котла на протязі 5-8 годин.
Використовується для постачання безперебійним електроживленням газових опалювальних котлів, автоматичних ролет, електродвигунів, електроінструментів, а ще будь-якої домашньої комп'ютерної техніки, потужність якої менше 300Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Струм заряду | 14 А |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Так |