



5 368,42 ₴
Технічні характеристики Luxeon UPS-500WM:
ББЖ Luxeon UPS-500WM (300Вт) 12В з чистою синусоїдою призначений для забезпечення безперебійної подачі електричного струму до приладів з підвищеними вимогами до ознак якості вхідної напруги. Акумуляторна батарея 12 Вольт купується окремо. Рекомендація виробника: використання гелевих та мультигелевых (AGM) акумуляторних батарей. Абсолютна автономність роботи гарантується допомогою мікропроцесорного контролю. Поточні характеристики роботи приладу (ступінь навантаження на ДБЖ, напруга на виході, стан зовнішнього заряду АКБ) відображено на цифровому екрані.
Галузь застосування:
Газові опалювальні котли Автоматичні ролети Системи відеоспостереження Офісні міні АТС POS термінали Комп'ютери Аудіо та відео апаратура Резервне освітлення Електроінструмент| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 12 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Гелеві, мультигелевые (AGM) |