
14 000 ₴
Характеристики і опис
LUXEON WDS-10000 настінний стабілізатор мережевої напруги з плавним регулюванням сервомоторного типу. Володіє покращеною захистом від перевантаження і внутрішнім контролем роботи пристрою. Має інформаційний цифровий дисплей вхідної та вихідної напруги, що відображає всі необхідні показники роботи пристрою і захищається навантаження. Є одним з найдосконаліших засобів для захисту побутових приладів, квартир, будинків, дач.
При зниженій напрузі ― потужність: 7000Вт, захист від короткого замикання, автоматичний відсікач напруги, мережевий фільтр, залізний корпус. Вага ― 28кг
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сервісні центри є у нас і в кожному великому населеному пункті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Тип стабілізатора | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 28 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |